deneme


YÜKSEK VOLTAJ KORUMASI

TOPRAKLAMASIZ ALÇAK GERİLİM PARAFUDRU

ANASAYFA
NASIL ÇALIŞIR?S.S.S.
ÜRÜNLERİMİZBELGELER
MONTAJİLETİŞİM

  Ürünlerimiz ile

  • Üretim hattındaki makineleri, CNC, PLC, otomasyon uygulamalarını, sürücüleri, UPS, jeneratörleri,
  • Ev, ofis, hastane gibi yerleri yüksek voltaj darbelerinden korunması için çözüm ortağınız olmak istiyoruz.

   B, C, D sınıfı AG parafudrları ayarlandıkları voltaj seviyesinin üstünü kendilerine özel topraklama hattı üzerinden deşarj ederek koruma sağlarlar. İşletme içinde her yerden özel bir topraklama çekemediğimiz için bunları ihtiyaç duyduğumuz heryerde kullanamıyoruz.
   
    Röleleri ise tehlike anında sistemi kapatarak koruma yaptıkları için tercih edemiyoruz.

  VoltCare ise ayarlandığı voltaj seviyesinin üstünü deşarj ederek değil, kendi üzerinde ısı enerjisine çevirerek zararlı voltaj darbelerini ortadan kaldırır ve bu esnada sisteminizi durdurmadan sağlıklı bir şekilde çalışmasını garanti altına alır.

      BAKIM GEREKMEZ
     VoltCare 'de bakım gerektiren herhangi bir  mekanik parça yoktur.

     10-25 NANO SANİYE HASSASİYETLE ÇALIŞIR
     VoltCare 'de herhangi bir mekanik parça yoktur, içindeki elektronik devre kartı ile herşeyi yapar. Zararlı voltaj darbeleri 2-10 mili saniye uzunluğundadır fakat VoltCare 10 nano saniye yani mili saniyenin yüzde biri hassasiyetle çalışır.


     HERYERDE KULLANILABİLİR

    
İster elelktrik panolarına takarak evleri, binaları, fabrikaları dışardan gelecek tehlikelere karşı, ister makine ve cihazların elektrik besleme ünitelerine takarak herbir cihazı şebeke içinde oluşan tehlikelere karşı koruma sağlar.

       
     BAŞKA BİR TEÇHİZATA GEREK DUYMAZ.
    Diğer yüksek voltaj koruma sistemleri gibi kendisi için bağımsız topraklama hattı vs. ekipmana ihtiyaç duymaz. 

    BOYUTLARI KÜÇÜK    
   

   
  

     ENERJİ TÜKETİMİ YOKTUR.
    
VoltCare şebekenize basit bir paralel bağlantı ile monte edilir ve pasif çalışır.

    TEK KULLANIMLIK DEĞİLDİR.

    Kullanım ömrü, üzerine çekip ısı enerjisine çevirdiği toplam enerji miktarına bağlıdır. Şebekenizde oluşabilecek binlerce yüksek voltaj darbesi ve harmoniğe dayanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ömrü dolduğunda bağlı olduğu sigortayı kapatarak elektrik akımını keser ve kontrolsüz enerji girişini engeller. 
     Ne zaman çıkartıp ve/veya yenisi ile değiştirdiğinizde şebekeniz normal çalışacaktır. Normal şartlarda 2-5 sene sağlıklı koruma sağlar.
  
    İÇ YILDIRIMLIK KORUMASI
   
VoltCare, dış yıldırım koruması olan ya da olmayan binalarda korunması istenilen cihaz ve şebekelere takılarak mükemmel bir iç yıldırım koruması sağlar.

KOLA
Y MONTAJ

    VoltCare aşağıda görüldüğü gibi bir kaç dakika içinde monte edilebilir. Elektrik panolarınıza mükemmel şekilde uyacaktır, size sadece basit bir paralel bağlantı yapmak kalacaktır. Buraya tıklayarak detaylı montaj talimatını görebilirsiniz. VOLTAJ DARBELERİNİN SEBEPLERİ

HARMONİKLERİN SEBEPLERİ

VOLTAJ DARBE VE HAMONİKLERİN ZARARLARI

VOLTCARE VE ALÇAK GERİLİM PARAFUDRLARININ KARŞILAŞTIRMASI